Plavecký kemp v Turecku (konec května) 2019

 • 0
 • Duben 13, 2019

Vylepšete své plavání a prožijte aktivní týden s plaváním a cvičením!

cvičení na suchu budou zaměřená na posílení svalů, které za roky sedavého zaměstnání přestaly tak nějak fungovat, rozhýbání kloubů a lepší celkovou pohyblivost a koordinaci.

Pro plavání si užijeme moře, které má koncem května sympatických 25°C. Naučíte se cítit se ve vodě jistě, pohodlně a budete plavat s menší námahou. Super příprava pro ty, co se v létě chystají na triatlon nebo pro ty, co chtějí léto strávit v přírodních vodách.

Pláž, kde budeme plavat

Týden s plaváním na stejném místě proběhl už sedmkrát, takže se vracíme na známé a osvědčené místo. Počasí bylo vždy vynikající – teplota vzduchu 27-29°C, moře mělo cca 29°C. To bylo ovšem v září. V květnu voda bude trochu chladnější, ale stále velmi příjemná na plavání.

Penzion je umístěn v klidné a zelené části, kde je minimum turistů. K moři je to cca 300m, pláž je oblázková. Moře bývalo dopoledne velmi klidné, ale odpoledne bývaly vlny a mohli jsme nacvičovat i plavání ve vlnách.

Místo:

Kemp bude probíhat v městečku Çirali na jihu Turecka, cca 80km od přístavního města Antalya. Ubytování je v tichém, jednoduchém a čistém penzionu Ugur Pansiyon. Každý pokoj má sprchu, wc a klimatizaci.

 

Termín: 25.5.-1.6. 2019

Začátek: v sobotu 25.5. v 18h. Ubytování, seznámení se s účastníky a programem, společná večeře
Konec: v pátek 31.5. cca v 11h

Cena: 15000,- (Váš kamarád/přítel/partner, který se nebude účastnit programu, je vítán a pokud s Vámi bude bydlet na pokoji, cena pro něj je 8500,-).

V ceně:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • polopenze (možno dokoupit plnou penzi)
 • vedení od vyškolených trenérů Total Immersion
 • videoanalýza vašeho plavání
 • 2x jednodenní výlet lodí (s obědem)

V ceně není:

 • letenka
 • doprava z letiště (ale bude domluvená doprava na odlet z Prahy 25.5. ve 4:45h, z Antalye tedy cca v 9h)
 • pojištění

Je možné letět se skupinou, odlet z Prahy v sobotu 25.5. ve 4:45h, odlet z Antalye v sobotu 1.6. v 9:25. Cena letenky cca 9000,-. Společnost SmartWings, letenky si objednávejte individuálně.

 

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je určen pro ty z vás, kteří:

 • chcete zlepšit své plavání na volné vodě a v moři
 • se chystáte na první (nebo desátý) triatlon
 • si chcete rozpohybovat svoje tělo a užít si aktivní týden u moře

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Na suchu procvičíte ochablé svalové partie, rozhýbete svoje klouby a celkově posílíte. Cvičení budou mít přínos pro plavání i přenos do reálného života. Naučíte se lepší koordinaci celého těla a pohyb, při kterém je zapojen střed těla.

Program kempu:

Přesný program upřesníme na místě podle potřeb a vašeho zájmu. Přibližný plán: ráno cvičení na suchu, plavání (7-9h), pak snídaně a volný program. Odpoledne (16-18h) opět cvičení a plavání, pak večeře.

Během dne jsou možné výlety (Kemer, Olympos, Chimera). Nudit se určitě nebudete!

Dvakrát bude celodenní výlet lodí, na kterém prozkoumáme odlehlá plavecká místa, jeskyně a útesy. Také si prohlédneme starobylé ruiny podél pobřeží. K obědu bude ryba, těstoviny a zeleninový salát.

Zaujal vás kemp?

Pak se formulářem předběžně přihlaste nebo požádejte o více informací. Nezapomeňte připojit i pár informací o vás – jaké jsou vaše zkušenosti s plaváním na volné vodě, co od kempu očekáváte, atd.

Závazně je třeba se přihlásit do 1.5. Platí se převodem na účet, podrobnosti zašlu po vyplnění formuláře.

Formulář pro přihlášení
Chcete se dozvědět, až bude kurz ve vašem městě? NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT!