Plavecký kemp u moře 2017

  • 2
  • Květen 19, 2017

Zveme vás na plavecký kemp v Chorvatsku, který je určen všem, kteří mají chuť zaplavat si v moři a chtějí zvýšit pohodlí, jistotu a požitek z plavání na volné vodě. Na kempech Totálního plavání se schází příjemná parta lidí. Vyzkoušíte si plavání ve skupině, podnikneme společně výlet lodí a další aktivity. Vše je samozřejmě dobrovolné. Pro kemp jsme letos vybrali klidné místo v Chorvatsku 20km na jih od Makarske s bydlením přímo u pláže. Teplota v srpnu bývá kolem 27°C.

 

Místo: Chorvatsko Makarská riviéra osada Mala Duba

Mala Duba je nejmenší ze tří osad vesnice Živogošće, daleko od turistického ruchu Makarske. Jsou zde oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Makarska - Mala duba

Termín: 17-24.srpna, 7 nocí.

Cena: 12.750Kč (Váš kamarád/přítel/partner, který se nebude účastnit programu, je vítán a pokud s Vámi bude bydlet na pokoji, cena pro něj je 7000Kč)

Doprava: Vlastní, bude možné zkontaktovat se s účastníky kempu a domluvit společnou jízdu autem.

V ceně je:

  • ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu
  • vedení od vyškolených trenérů Totálního plavání
  • videoanalýzy vašeho plavání
  • jednodenní výlet lodí

V ceně není: pojištění, strava

Ubytování:

V příjemném penzionu v zeleni, 10m od pláže. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sprchu, wc a klimatizaci.

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Výuka plavání na volné vodě

Program přizpůsobíme vašim potřebám a zájmu, přibližně bude kemp probíhat takto:

Dopoledne cvičení na suchu a naladění se na plavání, plavecká lekce v moři. Pak volný program, společné výlety po okolí a další aktivity dle domluvy (slackline, cvičení na posílení středu těla a pod.). V odpolední části plavecká teorie, videoanalýzy a další nácvik plavání v moři.

Kemp je určen pro ty z vás, kteří:

  • pohodlně uplavete 200m (venku nebo v bazénu)
  • chcete zlepšit své plavání na volné vodě a v moři
  • si chcete užít aktivní týden u moře a naučit se nové plavecké dovednosti

Více informací a přihlášení

 

Hlavní trenérka: Katka Levová

Katka učí plavání podle metody Total Immersion (pod hlavičkou Totálního plavání) od roku 2010. Absolvovala VŠ se sportovním zaměřením a je vyškolená ve vodní záchraně.

„K Totálnímu plavání jsem se dostala jako účastnice kurzu v době, kdy jsem měla za sebou výuku plavání na VŠ a byla jsem už celkem smířená s tím, že v dospělosti velkých pokroků v plavání nedosáhnu. „Musíš se vyplavat“, radili mi zkušení plavci a já se trápila, plavala na kyslíkový dluh a myslela si, že to jinak nejde. Teprve na kurzu jsem pochopila, jak moc je důležitá plavecká technika a moje snažení ve vodě konečně začalo mít výsledky. Plavání jsem díky tomu úplně propadla a postupně jsem sama začala předávat lidem, co jsem se naučila.“

Chcete se dozvědět, až bude kurz ve vašem městě? NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT!