Plavecký kemp u moře 2016

  • 0
  • Srpen 18, 2016

Prodlužte si léto a užijte si báječný týden s plaváním na jihu Turecka. Zveme vás na plavecký kemp, který je pro plavce, kteří mají chuť si zaplavat v moři, naučit se, jak plavat a trénovat a chtějí zvýšit pohodlí, jistotu a požitek z plavání na volné vodě.

Týden s plaváním na stejném místě proběhl už čtyřikrát, takže se vracíme na známé a osvědčené místo. Počasí bylo vždy vynikající – teplota vzduchu 27-29°C, moře mělo cca 29°C. Penzion je umístěn v klidné a zelené části, kde je minimum turistů. K moři je to cca 300m, pláž je oblázková. Moře bývalo dopoledne velmi klidné, ale odpoledne bývaly vlny a mohli jsme nacvičovat i plavání ve vlnách.

Na videu se podívejte, jak to v Cirali vypadalo a probíhalo loni. Ať víte, co vás může čekat, pokud se letos rozhodnete přidat :-).

 

 

 

 

 

 

 

 

pláž, kde budeme plavat

Místo:

Kemp bude probíhat v městečku Çirali na jihu Turecka, cca 80km od přístavního města Antalya. Ubytování je v tichém, jednoduchém a čistém penzionu Ugur Pansiyon. Každý pokoj má sprchu, wc a klimatizaci.

Penzion Ugur

Termín: 24.-30.9. 2016

Začátek: v sobotu 24.9. v 18h. Ubytování, seznámení se s účastníky a programem, společná večeře
Konec: v pátek 30.9. cca v 11h

Cena: 15500,-Kč

V ceně:

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • polopenze (možno dokoupit plnou penzi)
  • vedení od vyškolených trenérů Total Immersion
  • videoanalýza vašeho plavání
  • jednodenní výlet lodí (s obědem)
  • dopravu z letiště Antalya tam a zpět (doprava bude objednána pro celou skupinu na odlet z Prahy 24.9. ve 4:15h, z Antalye tedy cca v 9h)

V ceně není:

  • letenka
  • pojištění

Je možné letět se skupinou, odlet z Prahy v sobotu 24.9. ve 4:45h, odlet z Antalye v sobotu 1.10. v 9:25. Cena letenky 8350,-Kč. Společnost SmartWings, letenky si objednávejte individuálně.

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Ještě jedno video, tentokrát z předloňska…

Program kempu:

Přesný program upřesníme na místě podle potřeb a vašeho zájmu. Přibližný plán: ráno rozcvičení a rozhýbání na suchu, plavání (7-9h), pak snídaně a volný program. Odpoledne (16:30-18h) plavání/nácvik, pak večeře.

Jeden den bude celodenní výlet lodí, na kterém prozkoumáme odlehlá plavecká místa, jeskyně a útesy. Také si prohlédneme starobylé ruiny podél pobřeží. Oběd bude speciální turecké barbeque.

Níže uvedeným formulářem se předběžně přihlašte nebo požádejte o více informací. Nezapomeňte připojit i pár informací o vás, jaké jsou vaše zkušenosti s plaváním na volné vodě, co od kempu očekáváte, atd.

Závazně je třeba se přihlásit do 25.8. Platí se převodem na účet, podrobnosti zašleme po vyplnění formuláře.

Formulář

Chcete se dozvědět, až bude kurz ve vašem městě? NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT!